HAKKIMIZDA REFERANS İLETİŞİM
logo

Sungarden Kış Bahçesi Sistemleri

Anasayfa Hakkımızda Referans İletişim Hizmetlerimiz - Kış Bahçesi Sistemleri - Teras Kapama Sistemleri - Rüzgarlık Sistemleri - Bioklimatik Kış Bahçesi Sistemleri - Kapalı Çatılı Kış Bahçesi Sistemleri - Kış Bahçesi Perde Sistemleri - Kış Bahçesi Resimleri - Ti̇cari Kış Bahçesi Sistemleri

KIŞ BAHÇESİ SİSTEMLERİ

TİCARİ KIŞ BAHÇESİ SİSTEMLERİ TERAS KAPAMA SİSTEMLERİ RÜZGARLIK SİSTEMLERİ BİOKLİMATİK KIŞ BAHÇESİ SİSTEMLERİ KAPALI ÇATILI KIŞ BAHÇESİ SİSTEMLERİ KIŞ BAHÇESİ PERDE SİSTEMLERİ KIŞ BAHÇESİ RESİMLERİ

kış bahçesi perde sistemleri - kış bahçesi gölgeleme sistemleri

kış bahçesi perdesi zekeriyaköy

1) Mimal Summertime Dıştan Takılan Motorlu Kış Bahçesi Çatı Perdesi Sistemi

Mimal Summertime dıştan takılan çatı perdesi sistemi motorlu olup uzaktan kumanda ile kullanılır. Özellikle yaz aylarında cam çatılı kış bahçelerinde oluşabilecek sera etkisini azaltmanın tek yolu güneşin cama değmesini engellemektir. Bu yüzden dıştan takılan Mimal Summertime motorlu çatı perdesi sistemi kış bahçesinin yazın da efektif bir şekilde kullanılması sağlar.

kış bahçesi perdesi zekeriyaköy

Yağışlı havalarda camın kirlenmesini engelleyen Mimal Summertime motorlu çatı perdesi sisteminde PVC kökenli kumaş kullanılır. Bu kumaş her türlü hava koşuluna karşı dayanıklıdır. Kumaş genişliği en fazla beş metredir. Beş metreden fazla olan ölçülerde bir kaç modül perde sistemi kullanılır. Yukaridaki örnekte iki modül kullanılmıştır.

kış bahçesi perdesi zekeriyaköy beyaz

kış bahçesi perdesi zekeriyaköy beyaz açık

İsteğe bağlı olarak rüzgar sensörü de takılabilen Mimal Summertime motorlu çatı perdesi sistemi kış bahçesiyle aynır renkte boyanarak sistemin bir parçası gibi gözükür. İtalyan kökenli kumaşın farklı seçenekleri mevcuttur.

 

2) Mimal Summertime içten Takılan düet kış Bahçesi Çatı Perdesi Sistemi

kış bahçesi düet çatı perdesi kavacık

Kış bahçesi Düet çatı perdesi sistemi cam genişliği kadardır. Kumaş yarı geçirgen veya blackout olabilir. Manuel ve motorlu kullanım seçeneği mevcuttur.

kış bahçesi perdesi düet çatı perdesi çengelköy

3) Mimal Summertime içten Takılan Katlamalı Kış Bahçesi Çatı Perdesi Sistemi

kış bahçesi perdesi fındıklı

Port Bosphorus Otel - Fındıklı: Çatıda içten takılan motorlu katlamalı kış bahçesi çatı perdesi sistemi uygulaması, Cephede motorlu stor perde sistemi. Her iki uygulamada da yarı geçirgen kumaş kullanılmıştır.

 

kış bahçesi perdesi etiler

ETİLER - Katlamalı Kış bahçesi çatı perdesi sistemi motorlu kullanılır. Uzaktan kumanda ile otomasyon sağlanır. Yarı geçirgen veya blackout olarak farklı kumaş seçenekleri mevcuttur.

kış bahçesi perdesi etiler açık

ETİLER - Motorlu içten takılan katlamalı kış bahçesi çatı perdesi sistemi - uzaktan kumandalı kullanım - Yarı geçirgen veya tam karartmalı kış bahçesi perdesi kumaş seçenekleri mevcut.

KIŞ BAHÇESİ PERDESİ - KIŞ BAHÇESİ GÖLGELEME SİSTEMLERİ - KIŞ BAHÇESİ ÇATI PERDESİ - KIŞ BAHÇESİ MOTORLU ÇATI PERDESİ - KIŞ BAHÇESİ MANUEL ÇATI PERDESİ - KIŞ BAHÇESİ STOR PERDE SİSTEMİ - KIŞ BAHÇESİ PERDE FİYATLARI TEKNİK BİLGİ VE DESTEK İÇİN BİZE ULAŞIN.

 

0212 275 92 22 ///// 0533 394 39 38
/// Copyright Mimal İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 2019