HAKKIMIZDA REFERANS İLETİŞİM
logo

Sungarden Kış Bahçesi Sistemleri

Anasayfa Hakkımızda Referans İletişim Hizmetlerimiz - Kış Bahçesi Sistemleri - Teras Kapama Sistemleri - Rüzgarlık Sistemleri - Bioklimatik Kış Bahçesi Sistemleri - Kapalı Çatılı Kış Bahçesi Sistemleri - Kış Bahçesi Perde Sistemleri - Kış Bahçesi Resimleri - Ti̇cari Kış Bahçesi Sistemleri

KIŞ BAHÇESİ SİSTEMLERİ

TİCARİ KIŞ BAHÇESİ SİSTEMLERİ TERAS KAPAMA SİSTEMLERİ RÜZGARLIK SİSTEMLERİ BİOKLİMATİK KIŞ BAHÇESİ SİSTEMLERİ KAPALI ÇATILI KIŞ BAHÇESİ SİSTEMLERİ KIŞ BAHÇESİ PERDE SİSTEMLERİ KIŞ BAHÇESİ RESİMLERİ

 

mimalhakkimizda

Hakkımızda

Firmamız Mimal İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak 1981 yılında kurulmuştur. Alüminyum pencere imalatıyla pencere sektörüne adım atan şirketimiz daha sonra Pimapen' in ilk büyük bayisi olarak pvc profil ile pencere imalatına geçmiştir. Sektörün gelişmesiyle yurtdışından ithal pvc pencere profilleri ithal etmeye başlamıştır. Yine Türkiye' de bir ilki gerçekleştiren firmamız Alman menşeili Brügmann ve Veka firmalarının ilk ve en büyük bayisi olarak imalat yapmıştır.

Mimal, pencere sektöründeki deneyimlerinden yola çıkarak 1990 yılından itibaren kış bahçesi konusuna yoğunlaşmıştır. Uzun süren Ar-Ge çalışmalarıyla oluşturulan Mimal Sungarden kış bahçesi sistemiyle İstanbul ağırlıklı olmak üzere pek çok şehirde uygulama yapılmaktadır. Mimar ve mühendislerden oluşan teknik bir ekibe sahip şirketimiz müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibiyle büyük projelere imza atmaktadır.

Çelik konstrüksiyon ile geniş açıklıkları geçme konusundaki deneyimlerimizle özellikle otellerde pek çok büyük projeyi başarıyla bitirmiş bulunmaktayız.

0212 275 92 22 ///// 0533 394 39 38
/// Copyright Mimal İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 2019