HAKKIMIZDA REFERANS İLETİŞİM
logo

Sungarden Kış Bahçesi Sistemleri

CAM ÇATILI KIŞ BAHÇELERİ

TİCARİ KIŞ BAHÇELERİ TERAS KAPAMALARI RÜZGARLIK SİSTEMLERİ AÇILABİLİR ÇATILI KIŞ BAHÇELERİ KAPALI ÇATILI KIŞ BAHÇELERİ PERDE SİSTEMLERİ GALERİ

perde ve gölgeleme sistemleri

perde_Zekeriyakoy

1) Mimal Summertime Dıştan Takılan Motorlu Çatı Perdesi Sistemi

Mimal Summertime dıştan takılan çatı perdesi sistemi motorlu olup uzaktan kumanda ile kullanılır. Özellikle yaz aylarında cam çatılı kış bahçelerinde oluşabilecek sera etkisini azaltmanın tek yolu güneşin cama değmesini engellemektir. Bu yüzden dıştan takılan Mimal Summertime motorlu çatı perdesi sistemi kış bahçesinin yazın da efektif bir şekilde kullanılması sağlar.

kisbahcesi_selimpasa

Yağışlı havalarda camın kirlenmesini engelleyen Mimal Summertime motorlu çatı perdesi sisteminde PVC kökenli kumaş kullanılır. Bu kumaş her türlü hava koşuluna karşı dayanıklıdır. Kumaş genişliği en fazla beş metredir. Beş metreden fazla olan ölçülerde bir kaç modül perde sistemi kullanılır. Yukaridaki örnekte iki modül kullanılmıştır.

İsteğe bağlı olarak rüzgar sensörü de takılabilen Mimal Summertime motorlu çatı perdesi sistemi kış bahçesiyle aynır renkte boyanarak sistemin bir parçası gibi gözükür. İtalyan kökenli kumaşın farklı seçenekleri mevcuttur.

 

2) Mimal Summertime içten Takılan düet Çatı Perdesi Sistemi

Düet çatı perdesi sistemi cam genişliği kadardır. Kumaş yarı geçirgen veya blackout olabilir. Manuel ve motorlu kullanım seçeneği mevcuttur.

3) Mimal Summertime içten Takılan Katlamalı Çatı Perdesi Sistemi

Port Bosphorus Otel - Fındıklı: Çatıda içten takılan motorlu katlamalı perde sistemi uygulaması, Cephede motorlu stor perde sistemi. Her iki uygulamada da yarı geçirgen kumaş kullanılmıştır.

 

perde

Katlamalı perde sistemi motorlu kullanılır. Uzaktan kumanda ile otomasyon sağlanır. Yarı geçirgen veya blackout olarak farklı kumaş seçenekleri mevcuttur.

 

0212 275 92 22 ///// 0533 394 39 38

INSTAGRAM

FACEBOOK

BİZE ULAŞIN

   
/// Copyright Mimal İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 2019