ANASAYFA

HAKKIMIZDA REFERANS İLETİŞİM PENCERE ENGLISH

SUNGARDEN Kış Bahçesi Sistemleri

TAŞINDIK! Yeni adresimiz Seyrantepe Mahallesi Çalışkan Sokak No.27 Kağıthane

CAM ÇATILI KIŞ BAHÇESİ

AÇILABİLİR KIŞ BAHÇESİ

KAPALI ÇATILI KIŞ BAHÇESİ

TERAS KAPAMALARI

TİCARİ KIŞ BAHÇELERİ

RÜZGARLIK SİSTEMLERİ

PERDE SİSTEMLERİ

BEFORE & AFTER GALERİ

perde_Zekeriyakoy

1) Mimal Summertime Dıştan Takılan Motorlu Çatı Perdesi Sistemi

Mimal Summertime dıştan takılan çatı perdesi sistemi motorlu olup uzaktan kumanda ile kullanılır. Özellikle yaz aylarında cam çatılı kış bahçelerinde oluşabilecek sera etkisini azaltmanın tek yolu güneşin cama değmesini engellemektir. Bu yüzden dıştan takılan Mimal Summertime motorlu çatı perdesi sistemi kış bahçesinin yazın da efektif bir şekilde kullanılması sağlar.

kisbahcesi_selimpasa

Yağışlı havalarda camın kirlenmesini engelleyen Mimal Summertime motorlu çatı perdesi sisteminde PVC kökenli kumaş kullanılır. Bu kumaş her türlü hava koşuluna karşı dayanıklıdır. Kumaş genişliği en fazla beş metredir. Beş metreden fazla olan ölçülerde bir kaç modül perde sistemi kullanılır. Yukaridaki örnekte iki modül kullanılmıştır.

İsteğe bağlı olarak rüzgar sensörü de takılabilen Mimal Summertime motorlu çatı perdesi sistemi kış bahçesiyle aynır renkte boyanarak sistemin bir parçası gibi gözükür. İtalyan kökenli kumaşın farklı seçenekleri mevcuttur.

 

2) Mimal Summertime içten Takılan düet Çatı Perdesi Sistemi

Düet çatı perdesi sistemi cam genişliği kadardır. Kumaş yarı geçirgen veya blackout olabilir. Manuel ve motorlu kullanım seçeneği mevcuttur.

3) Mimal Summertime içten Takılan Katlamalı Çatı Perdesi Sistemi

perde

Katlamalı perde sistemi motorlu kullanılır. Uzaktan kumanda ile otomasyon sağlanır. Yarı geçirgen veya blackout olarak farklı kumaş seçenekleri mevcuttur.

 

 

 

ANASAYFA BEFORE & AFTER
CAM ÇATILI KIŞ BAHÇELERİ GALERİ
AÇILABİLİR ÇATILI KIŞ BAHÇELERİ HAKKIMIZDA
KAPALI ÇATILI KIŞ BAHÇELERİ REFERANS
TİCARİ KIŞ BAHÇELERİ İLETİŞİM
TERAS KAPAMALARI PENCERE
PERDE SİSTEMLERİ ENGLISH

Mimal İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Seyrantepe Mah. Çalışkan sok. No. 27 Kağıthane İSTANBUL Tel: 0212 275 92 22 Gsm: 0533 394 39 38 Faks: 0212 275 56 66 mimalinsaat@gmail.com
Copyright 2017