ANASAYFA

HAKKIMIZDA REFERANS İLETİŞİM

SUNGARDEN Kış Bahçesi Sistemleri

TAŞINDIK! Yeni adresimiz Seyrantepe Mahallesi Çalışkan Sokak No.27/1 Kağıthane

CAM ÇATILI KIŞ BAHÇESİ

AÇILABİLİR KIŞ BAHÇESİ

KAPALI ÇATILI KIŞ BAHÇESİ

TERAS KAPAMALARI

TİCARİ KIŞ BAHÇELERİ

RÜZGARLIK SİSTEMLERİ

PERDE SİSTEMLERİ

BEFORE & AFTER GALERİ

kisbahcesi_tarabya

Mimal Sungarden İngiliz tarzı kış bahçesi sistemi

Mimal Sungarden, çatisi ve etrafi tamamen izolasyonlu profillerden oluşan konforlu sabit cam çatılı kış bahçesi sistemidir. Isi izolasyonunun önemli olduğu konut, villa gibi projelerde salon, oturma odası, mutfak, yemek odası amaçlı olarak tercih edildiği gibi restaurant, kafeterya amaçlı olarak da kullanılır. Mimal Sungarden kış bahçesi sisteminde dekoratif kesitli alüminyum çatı profilleri kullanılır. Profiller taşıyıcı özellikte olup sadece kış bahçesi çatısı için özel olarak üretilmiştir. Her türlü hava koşuluna dayanıklıdır. Etraf doğramaları pvc, alüminyum veya ahşap olarak seçilebilir.

kisbahcesi_selimpasa

Güneş ışınlarının sera etkisini azaltmak için çatıda Reflekte Temperli Lamine Isıcam kullanılmaktadır. Çatı camları, üzerine sert bir cismin çarpması halinde parçalanıp aşağıya dökülmez sadece çatlar. Etraf pencerelerinde ise ısı izolasyonlu özel camlar kullanılır.

kisbahcesi_kemercountry

Her evin kendine has bir planı olduğundan projelendirme yerine göre yapılır. Sungarden çati sisteminde projeler tek meyilli, iki meyilli, beşik çatili, edwardian, victorian ve karma çatili olabilir.

kisbahcesi_zekeriyakoy

Kış bahçesi havalandırması etraftaki açılan kanatlarla sağlanır. Buna ilave olarak içte kullanılacak pervane hava sirkülasyonuna yardımcı olur. Direk güneş alan yerlerde klima sistemi kurulması tavsiye edilir. Kış mevsimi için evin mevcut ısıtma sistemine ilave edilecek kalorifer peteği ile sistem ısıtılır.

kisbahcesi_kuzguncuk

Dekoratif çatı süsleri Edwardian, Victorian, Beşik Çatı gibi mahyalı modellerde kullanılır. Özel tasarlanmış profil kapaklarıyla uyum içindedir. Etraf pencerelerinde opsiyonel olarak cam arasi karolaj çitasi, dekoratif panel, vitray gibi kış bahçenizi özelleştirecek seçenekler bulunur.

kemercountry

 

ANASAYFA BEFORE & AFTER
CAM ÇATILI KIŞ BAHÇELERİ GALERİ
AÇILABİLİR ÇATILI KIŞ BAHÇELERİ HAKKIMIZDA
KAPALI ÇATILI KIŞ BAHÇELERİ REFERANS
TİCARİ KIŞ BAHÇELERİ İLETİŞİM
TERAS KAPAMALARI PENCERE
PERDE SİSTEMLERİ ENGLISH

Mimal İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Seyrantepe Mah. Çalışkan sok. No. 27/1 PK 34418 Kağıthane İSTANBUL Tel: 0212 275 92 22 Gsm: 0533 394 39 38 Faks: 0212 275 56 66 mimalinsaat@gmail.com
Copyright 2017