ANASAYFA

HAKKIMIZDA REFERANS İLETİŞİM PENCERE ENGLISH

SUNGARDEN Kış Bahçesi Sistemleri

TAŞINDIK! Yeni adresimiz Seyrantepe Mahallesi Çalışkan Sokak No.27 Kağıthane

CAM ÇATILI KIŞ BAHÇESİ

AÇILABİLİR KIŞ BAHÇESİ

KAPALI ÇATILI KIŞ BAHÇESİ

TERAS KAPAMALARI

TİCARİ KIŞ BAHÇELERİ

RÜZGARLIK SİSTEMLERİ

PERDE SİSTEMLERİ

BEFORE & AFTER GALERİ

Ankara Before&After

Ankara' daki otelin kışın kullanılamayan bahçesi Mimal Sungarden cam çatılı kış bahçesi sistemiyle projelendirilerek dört mevsim konforlu bir şekilde kullanılabilen şık bir restoran haline geldi. Son derece ferah bir atmosfere sahip kış bahçesi otelin yemek salonu olarak ve özel toplantı ve davetler için kullanılıyor.

Beylerbeyi Before&After

Beylerbeyi' ndeki villanın salon kısmı ufaktı ve dışarıdaki teras sadece yazın kullanılıyor ve kış aylarında sadece bahçe mobilyalarına depo görevi görüyordu. Ev sahibinin isteği hem konforlu, hem estetik hem de işlevsel bir şekilde bu atıl alanı kullanmaktı. Beğenilen projeyle birebir yapılan uygulamada krem renk tercih edildi. Manzaraya bakan ön cephede sürme sistemi kullanıldı yazın geniş açıklık elde etmek için. Şu anda evin en sevilen odası olarak kullanılıyor.

 

cengelkoy

Çengelköy Before&After

Çengelköy' deki villanın kışın kullanılamayan bir balkonu vardı. Ev sahibinin isteği doğrultusunda salonu genişletmek amacıyla ekteki kış bahçesi yapıldı. Ön cephede Hebeschiebe sürme sistemi kullanıldı geniş açıklıkları profilsiz geçebilmek için.

 

after_zekeriyakoy

Zekeriyaköy Before&After

Zekeriyaköy' deki villanın terası büyük olmasına rağmen kışın kullanılamıyordu. Ayrıca hem çalışma odası hem de oturma odası olarak kullanılacak bir mekana ihtiyaç duyulmaktaydı. Ev sahiplerinin isteklerine göre şekillenen proje binayla bütünlük sağladı. Villanın pencere renkleriyle uyumlu koyu yeşil renkli kış bahçesinin içi daha ferah olması için beyaz renkli seçildi

Pencere altlarında kullanılan dekoratif paneller hem görsel açıdan kış bahçesini zenginleştirdi hem de içeriyle dışarısı araında bir perde görevi gördü. Bahçenin içinde onunla tamamen bütünleşen bir görünteye sahip bu uygulamada daha sonra çatı perdesi de kullanıldı.

Kemercountry Before&After

Kemercountry' deki villada ev sahibinin bir çalışma odasına ihtiyacı vardı. Oturma odasının önünde bahçe katında çocuklar için yapılmış kum havuzu zamanla işlevini yitirerek kullanılamaz hale gelmişti. Kış bahçesi olarak kullanılmaya en müsait yer olarak seçilen bu alanda zemin hazırlıkları tamamlandıktan sonra ev sahibesinin isteği doğrultusunda İngiliz tarzı Victorian bir kış bahçesi planlandı. Kemercountry' nin mimarisiyle uyumlu kış bahçesinde beyaz kaplamalı profiller ve dekoratif paneller kullanıldı.

İstinye Before&After

İstinye' de bulunan bahçe dubleksinde mutfak kısmında yemek masası için yeterli alan bulunmuyordu. Bu nedenle sadece yazın kullanılmaya müsait olan mutfak önündeki terasın yemek odası olarak kullanılmasına karar verildi. Ev sahibinin isteği evin dekorasyonuyla uyumlu modern görünümlü bir kış bahçesine sahip olmaktı. Tek meyilli olarak projelendirilen kış bahçesi dış maun - iç beyaz olarak üretildi. İçeriden son derece aydınlık bir atmosfere sahip kış bahçesinde bahçeye çıkış cephesinde sürme sistemi kullanıldı.

acarkent kisbahcesi

Acarkent Before&After

Acarkent' teki üç katlı villanın orta aktında bulunan dairesel formlu balkon evin en çok kullanılması gereken ama en az kullanılan bölümüydü. Üst kat çıkması, tam dairesel planlı olması gibi zorluklara rağmen ortaya çıkan kış bahçesi ev sahiplerini oldukça mutlu etti. Misafir yemek odası olarak kullanılan kış bahçesinde ahşap renk tercih edildi.

Alkent 2000 Before&After

Alkent 2000' deki kış bahçesi salonun önünde günlük kullanım için bir oturma ve yemek odası ihtiyacına cevap vermek için yapıldı. Evin en çok kullanılan ve gündelik hayatın vazgeçilmezi olan mekan için yeşil renk tercih edildi.

ANASAYFA BEFORE & AFTER
CAM ÇATILI KIŞ BAHÇELERİ GALERİ
AÇILABİLİR ÇATILI KIŞ BAHÇELERİ HAKKIMIZDA
KAPALI ÇATILI KIŞ BAHÇELERİ REFERANS
TİCARİ KIŞ BAHÇELERİ İLETİŞİM
TERAS KAPAMALARI PENCERE
PERDE SİSTEMLERİ ENGLISH

Mimal İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Seyrantepe Mah. Çalışkan sok. No. 27 Kağıthane İSTANBUL Tel: 0212 275 92 22 Gsm: 0533 394 39 38 Faks: 0212 275 56 66 mimalinsaat@gmail.com
Copyright 2017